Путінські байкери "Нічні вовки" вже добралися до Словаччини. Словаки збирають підписи проти

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2406 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 27/07/2018Дата публікації

Скандальна російська група байкерів "Нічні вовки", яких пов'язують із Путіним, вирушила в чергове турне. У Словаччині, яка є членом ЄС та НАТО, вони створили табір у мілітаризованому стилі.

Байкери створили свій осередок у занедбаному військовому таборі біля Братислави. Ще в червні вони провели церемонію відкриття, на яку завітав дипломат із російського посольства, а тепер заявляють, що хочуть облаштувати в Словаччині постійне відділення своєї групи.

Міністерство закордонних справ Словаччини заявило, що відстежує діяльність "вовків" і занепокоєне їхньою присутністю, однак поки що вони не зробили нічого незаконного. Натомість деякі активісти стверджують, що байкери приїхали посіяти хвилювання та розпалити антиєвропейські та антинатовські настрої.

"Нічні вовки" створюють базу для ширшого контексту російської підтримки крайніх правих і лівих в Європі. Учасники воєнізованих угруповань, які в них тренувалися, називаючи себе словацькими рекрутами, раніше воювали на сході України за Росію", — прокоментував для видання Newsweek експерт з питань Центральної Європи Даніель Краль.

Щонайменше 200 громадських діячів Словаччини вже підписали петицію, у якій закликають уряд країни зреагувати на ситуацію.

Джерело: Newsweek

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

До цього чудово пасује наступна новина:
«Посол України у Словаччині нагадав декотрим словацьким депутатам, які мають намір відвідати анексований Росією Крим, що їхня подорож на півострів буде незаконною,що Україна про це знає і напевне це буде мати для них свої консеквенції. На що відреагував спікер словацького парламенту Анрей Данко словами: "Дії українських законів не поширюються на громадян Словаччини, це ви, пане После, могли б знати!". І це каже юрист і голова однієї із коаліційної партії SNS.»

https://facebook.com/lenka.vichova.3/posts/1741321035904992