Нагадати Зеленському про "червоні лінії": у неділю, 8 грудня, відбудеться акція на Майдані Незалежності

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1385 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 04/12/2019Дата публікації

Партії Європейська солідарність, Голос і Батьківщина закликали українців вийти напередодні Нормандського саміту на Майдан Незалежності у Києві.

Відповідну заяву, підписану Петром Порошенком, Святославом Вакарчуком і Юлією Тимошенко, опублікував у себе у Facebook народний депутат Андрій Парубій, повідомляє НВ

«Українці. Незважаючи на доленосні виклики, які сьогодні стоять перед Україною, напередодні Нормандської зустрічі необхідно нагадати владі про «червоні лінії», — зазначили політики.

Від Зеленського вимагають, зокрема, не йти на компроміси з питань федералізації, європейського і євроатлантичного курсу, а також не погоджуватися на проведення виборів в ОРДЛО до повного виведення звідти окупаційних сил РФ.

«Закликаємо всіх українців, всі державні політичні сили, громадські організації 8 грудня о 13:00 вийти на Майдан Незалежності, щоб продемонструвати нашу єдність і рішучість у боротьбі за Україну», — йдеться в заяві.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!