теги: протест

Кириленко закликає Авакова припинити залякування активістів "Відсічі": "зараз не 2013 рік"

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 386 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/04/2019Дата публікації

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко закликав міністра внутрішніх справ Арсена Авакова припинити переслідування та залякування проукраїнських активістів з громадської організації «Відсіч».

“Переслідування проукраїнських громадських активістів руху “Відсіч” тривають: знову затримання у різних містах! Звертаюся до Національної поліції та міністра Арсена Авакова як громадянин, бо як член уряду уже звертався: припиніть ці акції залякування, зараз же не 2013 рік”, - написав віце-прем’єр.

У свою чергу рух “Відсіч” на сторінці у Facebook повідомив, що поліція у п’ятницю, 19 квітня, затримала активістів у Рівному та Києві за поширення інформації про кандидата в Президенти Володимира Зеленського.

“Починається в колгоспі новий ранок, і підземна Аваківська гвардія затримує двох волонтерок за - поширення інформації про Зеленського в метро, станція Хрещатик”, - йдеться, зокрема, в повідомленні.

У Рівному, за даними “Відсічі”, поліція затримала ще двох волонтерів, які поширювали інформацію про Зеленського.

Раніше співробітники поліції двічі затримували в Києві активіста організації «Відсіч» Леоніда Овчаренка, який агітував проти Зеленського.

Укрінформ

Нагадаємо, як було в 2013. Також нагадаємо, що Аваков зберіг цінних фахівців з "беркуту" у своєму відомстві

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!