У суботу, 2 грудня, відбудеться благодійний ярмарок на потреби сиріт та людей похилого віку

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 763 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 22/11/2017Дата публікації

Протягом 25 років кожної першої суботи грудня Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK) від імені міжнародної спільноти міста організовував масштабну благодійну подію, щоб домогти українцям. Цього разу ярмарок відбудеться в НСК «Олімпійський», з 10-00 до 17-00, за адресою Вел. Васильківська 55

Подія у Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/137545470336624/

У 2016 році Благодійний Ярмарок IWCK зібрав 3 400 000 гривень. Ці кошти були спрямовані на допомогу сиротам, людям похилого віку, дітям з особливими потребами та вимушеним переселенцям зі сходу України. Із зібраних коштів було надано 17 грантів та підтримано 7 особливих ініціатив (прес-конференція організаторів зі звітом відбудеться 23 листопада о 14.00 в інформаційному агентстві «Укрінформ»).

За традицією, Ярмарок проходитиме у такий спосіб:

- посольства іноземних держав продаватимуть на своїх стендах національні страви та традиційні продукти (зокрема, продукти національної гастрономії та напої). Вже 43 посольства підтвердили свою участь.

- Буде також продаватися одяг та побутові прилади, декор, книги та багато інших речей - нових або таких, що були у використанні, проте зберігають гарний стан.

- Ярмарок супроводжуватиметься культурною програмою (національна музика та танці ) з усього світу.

- Діти матимуть можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах та іграх у спеціально облаштованому Дитячому куточку.

- Відвідувачі зможуть спробувати удачу у Великому Raffle / Лотереї і виграти цінні призи, такі як авіаквитки, подарункові сертифікати до ресторанів та готелів, посольські кошики та багато інших приємних речей.

Вартість вхідного квитка: 80 грн для дорослих, 20 гривень для пенсіонерів та дітей 6-18 років.

Усі кошти, зібрані на Ярмарку, будуть спрямовані на благодійність.

Міжнародний жіночий клуб Києва – це неурядова неприбуткова організація, створена 1992 року групою жінок з інших країн, що проживають в Україні. На сьогоднішній день організація налічує більше 250 учасників з понад 59 країн світу, зокрема, об'єднуючи представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні; жінок та чоловіків, які працюють у культурних та бізнесових спільнотах та дружин дипломатів і бізнесменів.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!