АНБ затримало жінку, яка передала документи про російських хакерів пресі

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5698 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 06/06/2017Дата публікації

Американське видання The Intercept зробило серйозну помилку і видало своє джерело, коли поширило інтернетом скани оригінальних документів. Скани були роздруковані на кольоровому принтері, більшість з яких друкують також додаткову інформацію, за якою можна визначити, хто друкував.

Intercept опублікувало секретну доповідь від АНБ про втручання Росії у вибори президента США. У той же день, трохи згодом, АНБ випустило ордер на арешт субпідрядника, жінки на ім"я Ріаліті Віннер, яку звинувачують у незаконному оприлюдненні цієї секретної інформації.

Як з"ясувалося, перша і остання сторінки оригінальних документів містили прихований код, надрукований малопомітними жовтими мікро-точками, в якому є ідентифікатор принтера, та час друку документів.

За цією інформацією, АНБ одразу визначило, хто і де надрукував секретні документи.

Слід зазначити, що про "жовті точки" правозахисники та фахівці з безпеки знають давно, і рекомендують чорно-білий, а не кольоровий друк.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!