Ми відкрили доступ до архіву даних по закупівлям з 2008 по 2016 рік

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3616 Перегляди
  • 4 Коментарі
  • 09/09/2016Дата публікації

В архіві - текстовий дамп (вивантажені дані) для бази PostgreSQL з усіма угодами по державним тендерам, починаючи з 2008 року і до 05 вересня 2016-го, включно з угодами на Prozorro.

Точніше, дані там майже по всім угодам - є невелика дірка в 2.5 місяці, з березня по червень 2015-го (ми все ще віримо у те, що нам вдасться отримати відсутні дані від "Вісника Державних Закупівель").

Наскільки нам відомо, це перший консолідований архів угод по тендерам, що знаходиться у відкритому доступі.

Фактично, це база даних (БД) на якій працює наша веб-програма "Z-закупівлі". Схема БД розроблена журналістами даних ТЕКСТІВ так, щоб спростити та об'єднати існуючі офіційні бази і показати лише необхідний мінімум (наприклад, ЄДРПУО, ціна контракту, короткий опис тощо). Історія питання.

Інструкція, як почати використовувати дані, та лінк на файл з архівом знаходяться на github Текстів.

Графік побудовано з використанням даних, про які йдеться в новині. Зверніть увагу, як об'єм торгів у Prozorro став більшим після переходу на цю нову систему влітку 2016 року

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 4

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

А чи можна формувати запит самому? В формі обмежена кількість інформації
Чи можливо мати доступ к безпосередньо до таблиць - є якийсь опис та інструкції як підключитись?
Бо мене. наприклад, цікавило б, історія - ось тендер, ось угода. ось платежі. З іншого боку - накопичувальні результати по виконавцям - для цього потрібен ід.код З третього - мене б цікавили економічні статті витрат - послуги, матеріали, нове обладнання та ін.
Ясно, що ніхто не буде робити окремі звіти на кожну примху кожного читача. Тому якщо є можливість підключитись та самому робити запити до таблиць (SQL-запит вона ж розуміє?) було б цікаво.

Так цей дамп - це і є SQL база. Тобто, якщо ви зможете її у себе поставити, то зможете генерувати запити, які вам потрібні. За лінком в новині є коротка інструкція і опис таблиць бази

Я, взагалі-то, мав надію на щось схоже на VPN-з'єднання :) Бо, мабуть, розмір завеликий? Колись пропонували dumo ORACLE але де взяти 200ГБ? :(

Скачав, виявилося невеликим за розміром, дякую