Жахливе відео пожежі у тайванському аквапарку

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 9570 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 28/06/2015Дата публікації

За фото можна зробити обґрунтоване припущення, що ж призвело до катастрофи, у якій постраждали сотні людей: за секунди до вибуху у повітрі було розпилено порошок, який легко займається. Після цього порошок загорівся через використання піротехніки.

Далі все йшло за сценарієм вибухів на виробництві борошна або цукрової пудри - легкозаймиста речовина у суміші з повітрям створює аналог "вакуумної бомби".

Оновлено: для спецефекту у повітрі було розпилено так звану пудру холі (holi powder), зроблену з підфарбованого рисового борошна

За попередніми повідомленнями - щонайменше 431 чоловік отримав поранення й опіки різного ступеня тяжкості в результаті вибуху в аквапарку тайванського міста Сіньбей.

Пожежа сталася в суботу ввечері на дискотеці в парку водних атракціонів "Басянь" (Formosa Water Park) у рамках фестивалю фарб Color Play Asia. Повідомляється, що в повітрі вибухнула якась порошкоподібна речовина, яка саме - поки не встановлено.

У той же час відомо, що під час подібних вечірок відвідувачів аквапарку прийнято поливати різнокольоровими фарбами, які у великих кількостях розпилюють у повітрі перед головною сценою, де проходить музичне шоу.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Очень похоже на диверсию. Хотя тупость человеческая и беспечность подчас и хуже любой диверсии будут.