Detekt - інструмент для захисту від стеження, для активістів та журналістів

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2711 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 21/11/2014Дата публікації

Detekt - безкоштовний інструмент від низки відомих правозахисних організацій (EFF, AI), що сканує ваш Windows для пошуку слідів відомих шпигунських програм, які використовують уряди різних країн

Останнім часом кількість випадків спостереження за громадянським суспільством з боку держав значно виросло. Уряди використовують просунуте ПЗ для того щоб дізнатися побільше про своїх "незручних" громадян.

Якщо ви вважаєте, що у вас теж є ризик потрапити під "прослуховування", поставте собі на комп'ютер Detekt і прочитайте як він працює, на цьому сайті

Перед запуском інструменту, закрийте всі програми та переконайтеся, що комп'ютер відключений від Інтернету. Якщо шпигунське ПЗ виявлено, - не підключайте комп'ютер до Інтернету, поки не зробите "зачистку". Трапляється, що Антивірусне програмне забезпечення призводить до помилкового повідомлення про загрозу - переконайтеся, що ви закрили антивірус перед початком перевірки.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!