Грошима армії досі розпоряджається "донецький" ставленик проросійського екс-міністра оборони Лєбєдєва

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3441 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 03/07/2014Дата публікації

Якщо когось ще дивує, чому тендери тягнуться місяцями, закуплені бронежилети не захищають життя солдатів, із зібраної народом допомоги витрачено лише третину та інші подібні питання - не дивуйтеся. Одна з причин - на своїх місцях продовжують сидіти найбільш одіозні персонажі часів Януковича.

Хочемо представити вам одного з них: Максим Гольдарб, директор Департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Міноборони. Він народився у Тульській області Росії, працював у прокуратурі міста Дебальцеве Донецької області, далі - заступником прокурора Донецька.

Коли пану Гольдарбу було 33 роки, його запросили на роботу у Київську прокуратуру. Там він мав зивчку з'являтися на шикарному Range Rover, як справжній прокурор-мажор.

Рік тому проросійський Міністр оборони Павло Лебедєв призначив Гольдарба головним відповідальним за гроші у Міноборони. Щодо його махінацій з грошима у СБУ та ГПУ писали і військові, і народні депутати.
Та він, незважаючи на зміну влади, продовжує розпоряджатися грошима армії, зокрема, 133 млн. грн, які люди перерахували на війну.

Як слушно зауважує журналістка "Слідство-Інфо", доречно задати Гольдарбу лише одне питання - "кого він вважає своїми, коли розповідає про війну на Донбасі"?

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!