теги:

На Антимайдані залишилося дуже мало звезених регіонами "невільників"

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2842 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 14/12/2013Дата публікації

Схоже, їм холодно, і не дуже цікаво. Схоже, їм ніхто не говорив, що акція буде безстроковою. Головні спікери ПР вже виступили зі сцени. Промови Азірова, Герман, Шуфрича, Царьова, Єфремова і Чєчєтова відрізнялися сьогодні особливо великою неадекватністю.

Однак рекорд побив такий собі Смітюх (нардеп від ПР), який викликав зі сцени Путіна, щоб той прийшов і допоміг.

Міліція продовжує блокувати прохід учасників акції протесту з боку Майдану Незалежності до Європейської. Водночас, групи звезених Партією Регіонів якимось чином проходять до барикад, і намагаються потрапити на Євромайдан - там весело, дають їжу, і гарячий чай. Якщо тверезі - їх пропускають, водночас, п'яних зупиняє охорона.

Вночі очікується мороз і ще більший наплив людей з провладного мітингу, частина яких буде напідпитку - охороні Майдану сьогодні прийдеться нелегко.

На Європейській зараз практично пусто, люди що прийшли підтримати президента, залишили за собою сміття. Чи є тут ознаки якогось символізму, вирішуйте самі.

Фото: А. Чорний

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!