теги: єс, акція

В неділю, 24 листопада, відбудеться акція на підтримку європейського вибору України

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 8451 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 20/11/2013Дата публікації

Необхідно показати владі, що підписання угоди про асоціацію - це не примха однієї людини, а бажання сотень тисяч. Не можна просто сидіти вдома, коли є можливість вплинути на історичний момент нашої країни.

Акції пройдуть 24 листопада, у більшості великих міст України. Початок акції, для якої вже придумали назву "Євромайдан" - в 12 годин дня. У Києві початковий збір відбудеться в парку ім. Шевченка.

До акції планують приєднатися як політичні сили, так і непартійні організації і просто групи людей

В Києві "УДАР" та "Батьківщина" збираються вивести на вулиці декілька десятків тисяч людей з прапорами Євросоюзу.

Долучитися до організації акцій може кожен - на своїх сторінках у Фейсбуці або вКонтакті можна створити відповідну подію або просто допис, і закликати всіх друзів прийти на акцію.

Партія "ДемАльянс" оприлюднила список координаторів у різних містах, з якими можна зв'язуватися і домовлятися про спільне проведення акцій.

Приходьте на "Євромайдан" в неділю, крім вимоги підписати Угоду про асоціацію необхідно нагадати президенту Януковичу про його улюблене свято - Помаранчеву революцію, яка розпочиналася в Києві у цей час дев'ять років тому.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!