Концерт під стінами Лук’янівського СІЗО

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2572 Перегляди
  • 4 Коментарі
  • 22/05/2013Дата публікації

23 травня 2013 року о 19-00 під стінами Лук’янівського СІЗО відбудеться вже традиційний концерт, присвячений новітнім політв’язням.

На сьогодні, за всю історію незалежності нашої держави, у тюрмах та слідчих ізоляторах перебуває найбільше людей, котрих називають політв'язнями. Це – сумські трафаретчики, мелітопольські палії, ніжинські робінгуди, „васильківські "терористи”, родина Павличенків, Віталій Запорожець, Віталій Применко та ін. Частина з них є жертвами не справедливого правосуддя, а частина могла б бути виправдана, якби в Україні діяв суд присяжних.

Зокрема, у Лук’янівському СІЗО за сумнівними звинуваченнями тримають підсудних по т.зв. „васильківській справі” С.Бевза та В.Шпару (справа „васильківських „терористів”), а також батька й сина Павличенків.

Комітет визволення політв’язнів запрошує журналістів та усіх небайдужих прийти та підтримати людей, які вже не один рік безпідставно перебувають за гратами.

Концерт відбудеться біля Лук’янівського СІЗО: м. Київ, вул. Дегтярівська, 13.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 4

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Бевз вважається патріотом, але він відкрито говорив про те, що справжні патріоти за створення спільної держави з Білорусією і Росією. Нехай сидить.

Навряд чи він щиро вірить e ту хрінь що сказав. Як відрізнити за його розподілом руського від угро-фіна чи кавказо-тюрка, вони ж всі одною московською мовою балакають...

імовірно своїми висловами він хотів досягти толерантного ставлення від частини москалів. Для чого - важко сказати.