Бойова дальність північно-корейських ракет (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2399 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 08/04/2013Дата публікації

З 10 квітня починає діяти попередження від КНДР, що через загрозу конфлікту вони не можуть гарантувати безпеку дипломатичних представництв.

На інфографіці ви можете подивитися, на яку дальність можуть долетіти північно-корейські ракети із ядерними зарядами (загальна потужність ядерної зброї КНДР за оцінками складає 7 кілотонн.

Нагадаємо, що в кінці минулого тижня Північна Корея розмістила дві пускові установки з ракетами на своєму східному узбережжі.

3 квітня КНДР вперше заборонила в'їзд працівників з Південної Кореї в індустріальну зону Кесонг (спільний проект двох Корей)

Китай починає втрачати терпіння у стосунках із своїм давнім партнером. Росія та США вважають, що загроза конфлікту є перебільшеною, хоча флот США у районі Корей приведений у підвищену готовність.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Вся ця фігня з ПК надто схожа вже на дуже дешевий блеф (особливо, якщо вірити оцінкам - скільки там та убога країна могла виробити ядерної зборї, і якої якості; зараз у цього комуністичного покруча новий молодий диктатор з достатньою кількістю відповідних гормонів у крові, на якого "молиться" весь "трудовий північнокорейський народ", і цьому диктаторові, звісно, неможливо не виправдати "очікування співвітчизників". Дещо цікаво, однак, що ті ідіоти (той ідіот) будуть вигадувати якийсь час пізніше для підтримки "іміджу" "вождя".)