ІНФОГРАФІКА: інтерактивна карта можливих затоплень в Києві

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3082 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 01/04/2013Дата публікації

ТЕКСТИ зробили інтерактивну карту можливих підтоплень після танення снігу

клікайте, щоб побачити на весь екран

Зауважимо, що місцезнаходження калюж (що показані на карті синім кольором) вираховувалося за допомогою моделювання - з використанням цифрової моделі висот для Києва.

З усіх можливих підтоплень вибиралися ті, що за розрахунками можуть бути глибше, ніж 30 см., і такі що перетинаються з головними шляхами.

Розмір калюж є досить умовним, тому що розподільна здатність наявної у нас моделі - +/- 30м (по довготі та широті). Інтенсивність кольору - це можлива глибина( вона ж показана під час кліку на кожну пляму )

Розрахунок підтоплень відбувався за "найгіршим" варіантом - якщо поточний рівень снігу розтане за добу, і не будуть працювати дренажні стоки. Тобто, поява підтоплень в цих місцях необов'язкова, - ними позначені лише найбільш ймовірні місця їх виникнення.

Карту на повну сторінку можна побачити тут: http://cdb.io/126UHOV

Цікаво порівняти її з картою, яку днями опублікувала міська адміністрація:
http://texty.org.ua/pg/news/movchun/read/44763

Закликаємо наших читачів з Києва писати в коментарях про великі калюжі (підтоплення), які ви бачите на вулицях, - це необхідно для того, щоб зробити методику більш точною.

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!