Збір під зверненням до Адміністрації США за покарання українських чиновників триває

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1790 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 20/02/2013Дата публікації

Залишилося 5 днів та близько 80 тисячі підписів для петиції про звільнненя незаконно засуджених, на думку футбольних фанатів, батька та сина Павліченків, і про розширення дії "закону Магнітського" на чиновників в Україні, що були причетні до цієї справи. До 25 лютого необхідно зібрати 100 тисяч, лише тоді буде офіційна відповідь Білого Дому.

Серед пропозицій петиції є наступне:
- Заборонити доступ в США: Анатолію Могильову, судді Бондаренко; Олексію Крикуну, Василю Фариннику, слідчому Рибці та іншим особам, винним у порушенні людських прав та свобод у цій справі та причетним до її фальсифікації.
- У петиції також міститься прохання заморозити рахунки цих осіб.
- Визначити причетність голландської компанії Gooioord BV до сплати хабарів прокурорам, суддям, міліції.

. Якщо навіть сподівання на реакцію Білого Дому є наївними, сам факт наявності багатьох тисяч підписів допоможе публічності цієї справи.

Петиція: https://petitions.whitehouse.gov/petition/free-wrongfully-convicted-pavlichenkos-life-imprisonment-and-extend-scope-magnitsky-bill-ukraine/T50jlRLp

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Вже від двох журналістів-розслідувальників чия репутація не викликає сумнівів чув, що справа Павліченків розглядалася цілком адекватно. І є підстави вважати, що суд був справедливий.