На сайті ТЕКСТИ - новий дизайн

Оцінка статті на цей момент: +4/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3170 Перегляди
  • 10 Коментарі
  • 03/05/2012Дата публікації

Друзі, ми робимо редизайн сайту, і перед вами результат ( приблизно 80% всього, що треба зробити). Просимо з розумінням поставитися до того, що деякі звичні лінки і фрагменти сайту зникли, і на їх місце прийшли нові. Сподіваємося, кінцевий варіант сподобається більшості наших відвідувачів. Про всяк випадок, нагадуємо що ваші зауваження і повідомлення про помилки можна залишати тут в коментарях, або надсилати на редакційну пошту texty.org.ua НА gmail'і

Новий вигляд, незмінна ідея!

Крім чисто візуальних змін, ми змінили логіку розміщення матеріалів на першій сторінці. Тепер в основну стрічку (на першій) йдуть всі матеріали - статті, новини і блоги від учасників. Перший за порядком матеріал - займає найбільше місця, останні - найменше. Порядок розташування і час їх перебування на першій сторінці визначається алгоритмом, який залежить від декількох факторів:

- час публікації
- тип(статті тримаються найдовше, блоги - найменше)
- популярність (чим вище оцінка матеріалу від читачів, тим вище його місце на першій сторінці, і тим довше він тримається)

Поки що ми продовжуємо визначати оптимальну формулу, однак незабаром дамо повний опис усіх параметрів.

Ми дуже вдячні студії Stfalcon, які розробили для нас новий вигляд сайту - хлопці, приємно було бачити професіоналів в роботі! Дякуємо!

Оцінка статті на цей момент: +4/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 10

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Загалом дизайн виглядає більш дорогим. Якщо просто нашвидку глянути на сайт, то він виглядає гарно і модерно.
Кілька зауважень.
1. Особисто для мене основний шрифт тексту статей не зовсім зручний для читання.
2. Трохи дивно виглядають пусті поля справа і зліва.
3. Орфуса чи аналогічної системи знову нема. :(

Погоджуюсь з коментарем В"ячеслава - сайт став виглядати краще, більш сучасно і серйозно. :) Однак я теж поки що відчуваю дискомфорт від шрифту - не знаю, чи це від незвички, чи все-таки шрифт не дуже підходяший для великих Текстів. Загалом, молодці що запустили - розумію, наскільки це геморно і непросто! Але результат явно вартий покладених зусиль!

В цілому дуже непоганий дизайн)

Шановні!
І сайт гарний і дизайн гарний, але -
немає в українській мові такої форми, як "для думаючих людей" так само, як і не може бути "приймаючого міста" до Євро-2012!
А те, що біля оргкомітетчика Лубківського - сина письменника Лубківського дауни-заробітчани вигадують дурню - це ще не привід вважати її за норму!
Так що єдина форма, яка тут можлива - "для людей, що думають!"
А як не хочете змінювати слоган - то хто повірить, що мовні дауни роблять продукт для людей, що думають? Хіба що - для "думаючих" :-)

Давно була пропозиція "для вдумливих людей"

"Для вдумливих людей" виглядає, на мою думку, як досить вузько спеціалізованний ресурс, не для широкого загалу. Тобто, наприклад, іконографіка і "закупівлі" - дійсно для вдумливих, там треба сидіти, аналізувати дані і вдумуватись в результат. А от статті - там трохи інша справа.

Щодо "думаючих", то Словник української мови все ж знає таке слово: http://sum.in.ua/s/dumajuchyj

Кілька місяців не мав змоги відвідувати... І ось - новий дизайн:) Чудово. Мені подобається.

RSS виправимо обов'язково, десь на початку наступного тижня