"Z - Закупівлі": новий проект Текстів у галузі "журналістики даних" сьогодні розпочав свою роботу (+ВІДЕО інструкція)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 6086 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 12/03/2012Дата публікації

За адресою http://z.texty.org.ua відтепер знаходиться інструмент, за допомогою якого можна дізнатися, що відбувається в галузі державних закупівель. Лише за останній місяць на цьому "ринку" пройшло угод на суму більше ніж 42 мільярди гривень.

Ми розробили експериментальний, і сподіваємося зручний, інтерфейс для роботи з даними, які були опубліковані у "Віснику державних закупівель" починаючи з 2008 року.

Кожен бажаючий може дослідити скільки коштів було витрачено на держзакупівлі за певний період часу, яке відомство і скільки витрачало за обраний відрізок часу, які компанії вигравали найбільші тендери, як в цілому так і по галузях.

Коротке відео з інструкцією, як працює інтерфейс, можна подивитися нижче.

Застереження: програма ще дуже сира, і ми будемо виправляти помилки протягом першого місяця роботи. Прохання писати зауваження на адресу texty.org.ua на gmail.com.

Не дивлячись на значні зусилля по обробці даних, приблизно 10% назв установ не вдалося об'єднати (тобто, одна й та ж установа може йти під іншою назвою, у ~ 10% випадків)

Для оптимізації пошуку точність чисел, що показують об'єм великих угод, заокруглена до тисяч гривень.

Програма перевірена у наступних броузерах: Safari, Firefox, Chrome, Opera.

"Z-Закупівлі": http://z.texty.org.ua

***
Візуалізація підготована за підтримки Фонду "Відродження"

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Цей коментар вилучено автором.