Порада від редакції Текстів: витріть історію пошукових запитів у Google сьогодні

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 7234 Перегляди
  • 4 Коментарі
  • 29/02/2012Дата публікації

Сьогодні - останній день, коли це можна зробити вчасно

Після того як ви залогінилися у Gmail, або інший сервіс від Google, праворуч вверху сторінки ви побачите свій емейл (червона цифра 1). Оберіть в меню під ним "налаштування" (Account Settings), далі ось на такій картинці - "View, enable, or disable web history" (червона цифра 2)

Після того, як ви туди зайдете, спочатку витріть всю вашу історію, потім відімкніть її. Це варто зробити саме зараз, тому що з 1-го березня Google буде робити за результатами вашої активності в усіх сервісах цієї кампанії ваш повний профайл - що вам подобається (Google+), куди ви ходите, які сторінки шукаєте(Google Search), які листи отримуєте і пишете(Gmail), що у вас на фотографіях(Picasa), які відео вам подобаються(Youtube), тощо. Далі, цей профайл буде використаний щоб продати вас рекламодавцям, або для інших - не таких очевидних цілей.

За цими даними сучасні ML-алгоритми допоможуть фахівцям компанії дізнатися про вас більше, ніж ви знаєте про себе. Якщо все це вас не турбує - просто нічого не робіть.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 4

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Витер. Вимкнув. Рекомендую усім.

Я. конечно, так сделал. Но, что-то, у меня такое опасение, что это мы для себя его отключили. Но не для Гугла о(((

Я почав диверсифікувати сервіси від Гугла - причому лише місяць тому сильно задумався, наскільки я від нього одного залежу. Зараз перейшов на інший пошук, буду переходити у найближчий місяць на іншу пошту(з гмейла буде йти редирект). Поставив пару плагінів в Файрфокс щоб важче було слідкувати за моєю поведінкою від сайту до сайту, і головне - не працюю в інтернеті залогіненим в гугл або в соцмережі. Коротше, це тема статті, яку треба написати.

Припускаю, це збільшує час виконня якоїсь роботи відсотків на 20, не кажучи про необхідність постійно це тримати в голові