"Єдіной Россіі" дописали 15% голосів? В Москві спонтанно пройшла найбільша акція протесту останніх років

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1871 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 06/12/2011Дата публікації

Згідно з методикою аналізу розподілу явки на дільницях (за її допомогою у 2010 році ми зробили інтерактивний інструмент для перевірки результатів виборів президента України), справжній результат російської партії жуліков і воров влади складає близько 35 відсотків голосів, при реальній явці ~45% виборців.

На графіку пурпурним кольором показана "аномальна" частина голосів, які могли бути дописані за російську партію влади. Детальне пояснення методики читайте в статті "Математика явки" у нас на сайті, або в журналі Есквайр

(с) Графік і оцінка рівня фальсифікацій: Сергій Шпилькін

На мітинг під гаслом "Вибори - фарс!" у ніч після оголошення результатів прийшли близько 7 тисяч людей, поліція затримала близько 300 учасників.

Мітингувальники спробували пройти від Чистопрудному бульвару до будівлі Центрвиборчкому на Луб'янці.

На мітингу перед присутніми виступили лідери опозиції Борис Нємцов, Володимир Рижков і Ілля Яшин, а також блогер Олексій Навальний, письменник Дмитро Биков і правозахисниця Євгенія Чирикова, при цьому Яшина і Навального в ході акції затримала поліція.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!