У наш час кожне село може зробити собі власного мобільного оператора

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3603 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 29/08/2011Дата публікації

Професор Куртіс Хеймерл (Берклі) створив дешеву мережу мобільного зв'язку стандарту GSM , для місцевостей з обмеженими енергетичними та комунікаційними ресурсами.

Дешева мобільна "точка доступу", що працює на сонячній або вітровій енергії, створена за допомогою відкритого програмового забезпечення OpenBTS та радіо, що перепрограмується , та передає - крім голоса - SMSи та голосові повідомлення для внутрішньої мережі, тобто працює автономно, і може виходити за допомогою лінії дальнього WiFi на інших мобільних операторів.

Деталі дивіться в короткому описі та на відео від автора.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Бардак - друг кремлядей!

Українською - не "бардак", а безлад!

Вчить мову, йолопи!

Цікавий та корисний приклад. Може стати в пригоді під час стихійних лих та революційних заворушень або в місцях де немає зв'язку. Однак неясно, як ця мережа узгоджується з регуляторними органами.
Тому значно цікавішим, на мою думку, була би організація подібної мережі з використанням wi-fi. Для цього є всі компоненти, більшість телефонів середнього рівня підтримують цю технологію, крім того, до певної потужності, мережі не підлягають сертифікації. Лишається тільки розробити необхідне ПЗ, що було би зав'язане на локальні сервіси.