Половину ваших майбутніх "друзів" у Facebook можна спрогнозувати

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2287 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 11/08/2011Дата публікації

Дослідник із Станфорду Юре Лешковец отримав дворічну стипендію від Мікрософт за роботу по аналізу соціальних мереж. Він стверджує, що завдяки розробленому ним методу можна передбачити до 50% людей, яких ви додасте до своїх друзів у майбутньому.

Лешковец вивчає активність користувачів соціальних мереж. "Дані показують, що вибір наших друзів у моціальних мережах не є випадковістю, як можна було подумати ". Його алгоритм, використовуючи інформацію про персональну мережу користувача, та його спілкування здатен вже зараз передбачити половину контактів, які він додасть у найближчому майбутньому.

Надалі ефективність прогнозу про нових друзів буде покращено, тому що створений алгоритм має здатність навчатися на попередній історії.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

А зачем их предсказывать? Что это дает?
Понятно, что среди моих друзей в соусетях мои родственники, знакомые (однокласники, онокурсники), сотрудники нынешние и бывшме. И что? В чем тут научная новизна?