Людмила Савченко у прогнозі погоди продемонструвала громадянську мужність

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4215 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 17/05/2011Дата публікації

Відтепер Нацрадіо відмовилось від погоди в прямому ефірі через страх, що в ньому знову прозвучить критика влади

Національне радіо відмовилось від прямих включень з Укргідрометцентру через те, що начальник відділу метеорологічних прогнозів розкритикувала ситуацію в країні в прямому ефіру.

Про це "Українській правді" повідомили джерела у Національній радіокомпанії.
Так, 12 травня під час прямого включення Людмила Савченко почала говорити про погоду зі слів про красу природи. Але потім заговорила про ситуацію в країні.

"Не можна залишатися байдужим до цієї краси, що доповнюються ніжними запахами бузку та конвалій, мелодійними трелями птахів. Часом здається, що такі чудові дні дарує нам природа як компенсацію за той безлад, беззаконня та несправедливість, що відбуваються в нашій країні", - сказала Савченко.

"Незрозуміло, як можна не любити цей райський куточок на землі, цю країну, український народ, щоб так знущатися з нього. Поки що нас пестить лише лагідне весняне сонечко. Воно і завтра зігріватиме теплом жителів усієї України – від сходу до заходу, від північних областей до Криму", - продовжила Савченко.

"І хоч погодні умови в цих регіонах часом бувають різні, та єдиний український народ і дай Боже, щоб нас ніколи і нікому не вдалося роз'єднати" – зазначила вона і далі заговорила про погоду.

Після цього ефіру було прийнято рішення випускати прогнози погоди виключно в текстовому режимі або ж в запису.

Прямих включень з Укргідрометцентру, як це практикувалося впродовж кількох десятків років, не буде, а начальник відділу метеорологічних прогнозів Укргідрометцентру Людмила Савченко усунена від ефіру.

Всі матеріали від Укргідрометцентру будуть попередньо прослуховуватися та редагуватися випусковими редакторами.

Аудіозапис

УП

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Господи, який совок. Я думаю єдиним суттєвим наслідком цього епізоду буде тільки подальше прискорення згортання і закриття національної радіокомпанії, дротового радіо, про що вже і так говорилося.
Більш ніж впевнений, що рішення про зняття з ефіру було прийнято якимось совковим редактором радіо, вихований в кращих традиціях марксизму-ленінзму і надресерований якимись замполітами.
Те що зробила ця пані напевно було б жахливо рішучим і радикальним вчинком році десь так в 74му.
А сьогодні, якби не мудацька реакція совокового редактора - ніхто б і не помітив. Хто взагалі те радіо слухає? Ну самим тепер і доведеться розхльобувати :)

Подібний вчинок здатен спричинити до реальних проблем на роботі для цієї пані і зараз. Тож з вашу іронію не поділяю.