Чєчєтов або як немовля, або як склеротик - за свої слова не відповідає

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1944 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 21/04/2011Дата публікації

В рамках кампанії з повного ігнору М.Чєчєтова (диригента депутатів-багатокарточників від ПР), ми теж хочемо нагадати про його існування, а тому повідомляємо, що цей добродій знову збрехав. Зрештою, невже так важко не брати у нього коментарів взагалі?

Учора ряд ЗМІ (і наш сайт також) повідомили про те, що ВР проголосувала за святкування "Дня Перемоги" з радянськими (червоними прапорами). Насправді, пізніше з'ясувалося, що законопроект включили у порядок денний, однак за нього ще не голосували.

Джерелом качки виявився М. Чєчєтов, що на запитання про законопроект ні секунди не вагаючись, відповів: "Конечно был принят. Мы провели этот закон и защитили честь наших отцов и дедов, он принят". Также Чечетов отметил, что теперь закон должен подписать Президент, а это значит, что он уже якобы прошел полную процедуру утверждения в Раде.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Якщо пам'ятаєте, був такий клоун - Олег Попов. Так от, якщо цьому фруктові нап'яти величезного поповського картуза із рудою перукою і червоного носа, буде один-в-один. Тільки Попов явно був розумніше і менше клоуном по своїй суті, чим це непорозуміння.