Землетрус у Новій Зеландії. Декілька десятків людей загинуло (фотогалерея)

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3288 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 22/02/2011Дата публікації

В районі міста Крайстчорч, Нова Зеландія, стався землетрус силою в 6.3 бали. Це другий землетрус у цій місцевості за останніх пів-року. 5 місяців тому тут відбулися підземні поштовхи з силою більше ніж 7 балів, однак руйнування на цей раз значно більші - через різну природу поштовхів: на цей раз прискорення грунту складало 2g, в десять разів більше ніж під час попередньої катастрофи.

Газета Брісбейн Трібьюн оприлюднила фото з Крістчорч, на яких видно масштаби руйнувань. За останніми повідомленнями, 65 людей загинуло.

Виявляється, існує формула оцінки кількості загиблих під час землетрусів, за даними що надходять в перші години: N(t)=No[1−exp(−αt)], де No - константа, t- час в годинах, α - константа що залежить від сили землетрусу.
За цією формулою, якщо на шостій годині після землетрусу N(6)=65, кількість жертв трагедії може скласти від 120 до 300 людей (у залежності від величини α).

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!