Одного з найбільш яскравих відео-героїв вчорашніх подій у Мінську заарештували (оновлено)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2776 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 21/12/2010Дата публікації

Олександр Класковський - білоруський міліціонер, лейтенант. Під час вчорашніх подій Олександром, який був у формі, підтримував опозицію та емоційно переконував білоруський спецназ не бити людей, стоячи перед шеренгою. Перед цим його вдарили по голові.

Відео з його участю побачили десятки тисяч людей.

Білоруська влада сьогодні вдалася до дрібної помсти - ввечері службовці КДБ вломилися в квартиру Олександра, та заарештували його.

В цей момент зв"язок з лейтенантом відсутній. У Олександра Класковського - троє малолітніх дітей.

Ми висловлюємо свою повагу та солідарність з Олександром та тисячами мужніх громадян Білорусі, які вчора спробували захистити свою свободу.

Оновлено, 22.12.2010 11:43
Відео Олександра після арешту, який розкаюється в своїх діях. Схоже, ролик знято безпосередньо в місці, де його допитували:

На цей момент зв"язок з лейтенантом відсутній.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Схоже, це Радіьо Свадоба повністю пролукашенківська. Принаймі, на цьому відео показано, як міліція розганає купку погромників. Класковський називає їх ідіотами, матюкається, а вони мовчки дивяться на нього. Свобода точно пролукашенківська.