Одного з найбільш яскравих відео-героїв вчорашніх подій у Мінську заарештували (оновлено)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2731 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 21/12/2010Дата публікації

Олександр Класковський - білоруський міліціонер, лейтенант. Під час вчорашніх подій Олександром, який був у формі, підтримував опозицію та емоційно переконував білоруський спецназ не бити людей, стоячи перед шеренгою. Перед цим його вдарили по голові.

Відео з його участю побачили десятки тисяч людей.

Білоруська влада сьогодні вдалася до дрібної помсти - ввечері службовці КДБ вломилися в квартиру Олександра, та заарештували його.

В цей момент зв"язок з лейтенантом відсутній. У Олександра Класковського - троє малолітніх дітей.

Ми висловлюємо свою повагу та солідарність з Олександром та тисячами мужніх громадян Білорусі, які вчора спробували захистити свою свободу.

Оновлено, 22.12.2010 11:43
Відео Олександра після арешту, який розкаюється в своїх діях. Схоже, ролик знято безпосередньо в місці, де його допитували:

На цей момент зв"язок з лейтенантом відсутній.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

не "ТІЛЬКИ ЩО", а "ЩОЙНО"

Схоже, це Радіьо Свадоба повністю пролукашенківська. Принаймі, на цьому відео показано, як міліція розганає купку погромників. Класковський називає їх ідіотами, матюкається, а вони мовчки дивяться на нього. Свобода точно пролукашенківська.