Схоже на те, що 123456 - найбільш популярний пароль у мережі. Сподіваємося, що у вас складніший

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2811 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 15/12/2010Дата публікації

У минулу неділю злі хакери зламали сайти "Gawker-media" (найбільша у США мережа популярних блогів), і виклали у відкритий доступ, в одному торрент-файлі, програмний код та персональні дані по більше ніж 1.5 мільйонів зареєстрованих користувачів сервісу.

Через те, що користувачі часто використовують для всіх своїх сайтів один і той же набір для "логін-пароль", зловмисники скористалися цим витоком і захопили тисячі екаунтів на таких сервісах, як Twitter та Gmail.

Одже, висновок перший - використовуйте різні імена та паролі для різних сайтів! Інакше дірка в одному місці призведе до втрати вашої інформації та екаунтів, яка може бути критично важливою.

Висновок другий: використовуйте паролі, трохи складніші ніж 123456 або "пароль". Десятки тисяч користувачів Gawker ще раз показали нам усім, які паролі вибирати не варто. Нижче знаходиться графік найбільш популярних 50-и паролів, які вони використовували:

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Т.е. персональные данные пользователей с более сложным паролем они не получили?
Или достаточно взломать пароль администратора сети, а через него они получили данные на всех, независимо от сложности пароля конкретного пользователя?

в цьому випадку більш складні паролі вони не отримали. Розшифрувати вдалося близько 300 000 паролів з більше ніж 1.5 млн

помилка - розшифрувати вдалося не триста тисяч, а ~ 190 тис простих паролів з ~ 1.5 млн