Вони убили Ігоря Індила? Фото підозрюваних із залу суду

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3840 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 08/12/2010Дата публікації

Сьогодні розпочалося судове засідання по справі вбивства Ігоря Індила.

Нагадаємо, Ігор Індило - студент, якого дільничий міліціонер гуртожитка (інспектор Приходько, на фото в чорному) після суперечки відвіз у Шевченківське РУВС, де його вбив хтось з присутніх на чергуванні міліціонерів, ймовірно за участю Приходько, у якого був особистий конфлікт із студентом.

За останніми даними експертиз, у внутрішніх органах Ігоря Індила були знайдені багаточисельні крововитоки, а на тілі - гематоми. При цьому, версія міліції - студент сам по собі декілька разів впав, від чого і помер.

Справу вдалося б зам"яти, якби не сюжет на ТБ та не наступні протести студентів, які не дали одразу закрити цей випадок.

Керівництво міліції та судова система дуже лояльно ставляться до підозрюваних - Приходько до сих пір служить в міліції, і всі особи, що проходять по справі, знаходяться на свободі. Нагадаємо, що станом на листопад з початку 20010 року у відділках міліції було вбито 39 людей.

Засідання перенесли на 20 грудня.
ФОТО: http://twitpic.com/3e0tg8 http://twitpic.com/3e0v96

/via @Kameniev

Вони убили Ігоря Індила?

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

У Києві пройшли перші “Мирні збори громадян з сокирами”

8 грудня 2010, близько 11 години ранку біля Деснянського районного суду міста Києва Всеукраїнською профспілкою “Народна солідарність” проведено перші “Мирні збори громадян з сокирами”. Приводом для проведення акціії стало цинічне намагання міліції та суду врятувати від справедливого покарання міліціонерів-убивць 20-річного студента Ігора Індила, замордованого 18 травня цього року в Шевченківському райвідділі столичного управління внутрішніх справ.

Спільно з беззбройними членами громадської організації “Відсіч” судове засідання пікетували, також, озброєні сокирами члени профспілки, які пропонували взяти одну з сокир в оренду всім, хто заходив до будинку суду чи виходив із нього.

“Якщо влада відверто демонструє своє небажання захищати громадян від убивців, котрі знаходяться на її службі, громадянам не лишиться нічого іншого, ніж встановлювати справедливість власноруч,” – вважають члени комітету “Студентська солідарність” ВПНС.

Правильність цього висновку профспілчан одразу ж підтвердила і суддя Маргарита Васильєва, не допустивши пресу до зали судових засідань та перенісши слухання за клопотанням одного з обвинувачиних на 20 грудня. Раніше адвокату матері убитого студента було відмовлено в клопотанні
направити справу на дослідування з метою з’ясування обставин виникнення згустків крові, виявлених у шлунку та кишковику загиблого, а сам розгляд справи було перенесено з Шевченківського суду до Деснянського, себто з центру міста на віддалений “спальний масив” Троєщина – з очевидною метою
ускладнення проведення під час судових засідань громадських акцій протесту.

Листівка-реліз, у якій більш детально викладені обставинами справи Індила, що викликають обурення громадськості.

Профспілка “Народна солідарність” планує зробити “Мирні збори громадян з сокирами” своїм традиційним заходом, подібно до “чаювань” певної частини громадян США.

20 грудня о 10.45 під Деснянським райсудом буде проведено також безкоштовні курси в’язання “петель Лінча”.

ВП “Народна солідарність”