В Англії заарештовано Джулієна Есанджа, редактора Вікілікс

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3318 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 07/12/2010Дата публікації

Сьогодні в 11-30 за київським часом було заарештовано Джулієна Есанджа, засновника та головного редактора сайту Вікілікс.

Есандж сам з'явився у поліційний відділок. Як відомо, у Швеції його звинувачують у сексуальному насильстві. Постраждала, відома у країні феміністка, через декілька днів побачення з Есанджем, написала скаргу, що той відмовився використовувати перезерватив. За шведськими законами це вважаєтся сексуальним насильством.

Протягом дня суд магістрату Вестмінстера, де відбуваются події, повинен прийняти рішення про екстрадикцію Есанджа до Швеції, де його звинувачують в сексуальному насильстві.

Адвокат Есанджа Марк Стівенс заявляє, що будь яка спроба екстрадикції буде оскаржена, через існуючу серйозну загрозу того, що Асанж буде виданий США.

В уряді США, за повідомленням кореспондента Скай ньюз, збільшується відчуття що з Вікілікс потрібно робити хоча б щось: ніхто не знає, хто буде наступною ціллю сайту.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

наступна відповідь wikileaks - розповсюдження інформації місцезнаходження і детального опису лабораторій бідних країн, з котрих можна викрасти матеріали необхідні для створення біологічної/хімічної зброї.

ну ось, наприклад, який був сенс розповсюдження інфи про об'єкти інфраструктури і тд важливі для нацбезпеки США?
яка користь людству з цього? ніякої. це просто помста. як дитина мститься тому, хто її образив. що свідчить про незрілість власників сервісу і відповідно небезпеку через то.

З цієї точки зору інформацію взагалі не потрібно розповсюджувати. Навіщо обивателю ці високі матерії? Хай дивиться серіали і слухає радіоточку на кухні.

Людство обрало інформаційний шлях розвитку цивілізації. На даний момент обмін інформацією для людини важить більше, ніж фізична подорож з точки А в точку Б. Але якщо цивілізація пішла таким шляхом, то вона має усвідомити,що обмежувати розповсюдження певних видів інформації, водночас максимально розвиваючи поширення інформації загалом, в принципі неможливо.