теги: акція

До 5-ї години ночі було знесено наметове містечко на Майдані

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3409 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 03/12/2010Дата публікації

05:00 Близько четвертої години ночі, значна кількість міліції оточила наметове містечко (одних лише автобусів було більше ніж 21). В 4-15 була перервана відео-трансляція з міста подій. Спецназ відтіснив в сторону та оточив всіх, хто перебував в наметах.

Міліція зносить містечко. Його частини - намети, сцену, вантажать на декілька - до 6 - вантажівок. Що буде з активістами, які в ньому перебували - поки невідомо. Більше інформації - тут.

За непідтвердженою інформацією, затримано близько 20 чоловік. Їх відвезли в Шевченківський РУВС. Уточнення - затримано 6 людей.

На місці станом на 05:30 знаходиться декілька опозиційних депутатів. В т ч Михайло Волинець - вони намагаються з"ясувати, скільки людей затримано, для того щоб їх звільнити (близько 10 чоловік).

Під час знесення міліція, без попередження ламала намети - частина сонних людей була завалена всередині. Людий викидали з наметів сонних. Постанову зачитували вже після того, як міліція почала знищувати містечко. За свідченнями очевидців, тільки дивом ніхто серйозно не постраждав. Міліція вкрала особисті речі, генератори, теплові пушки, мобільні телефони та інше майно учасників акції протесту. Були варварськи знищені намет з медикаментами, та частина інших речей.

Вночі на місці перебували журналісти УНІАН та Ройтерз, які зафіксували як все відбувалося. Зараз на Майдані з"явилося значно більше журналістів, які збирають свідчення у мітингуючих людей, що залишаються на місці

По декілька десятків спецназівців, демонстративно оточують групи протестуючих - це робиться з метою психологічного тиску.

Трансляція: http://mistovoli.org/online/ тільки що припинилася. Якщо хтось хоче бачити розвиток подій далі - приїзджайте на майдан

Станом на 9-00 ранку, Майдан оточено лінією звичайних міліціянтів, подекуди стоять щитки

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Вспоминается рассказ Азиза Несина о человеке, устроившемся вышибалой в кафе.
Он боялся сначала, т.к. не был физически крепок или подготовлен. Но оказалось все хорошо - выкидывал пьяных здоровых мужиков, почтенных людей - никто не сопротивлялся.
Однажды один бугай заснул и он не смог его выкинуть. Подождал пока тот проснулся и повторил попытку. Получил по голове, посетитель не толькопобил вышибалу, но пожаловался владельцу и его выгнали с работы.
Депутаты, ушедшие с Майдана в четверг вечером, опытные, они чувствуют, когда власть проспалась. А организаторы акции не видят разницы, когда власть между собой разбирается и когда компромисс нашли и договорились.

Владимир. Не согласен. Дело в том, что разгона Майдана или подобного явления можно ждать сколько угодно. В 1991-ом я был в лагере оппозиционеров на проспекте Руставели в Тифлисе. Там каждый день разносились слухи о том, что вот-вот "они пойдут". Это было в сентябре, расколбас начался только в декабре.
Я не идеализирую депутатов и даже не прочь посмотреть, как кто-то из них получает по балде, но ушли они не поэтому.