Підставні особи підписали "меморандум між владою та підприємцями"

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2022 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 01/12/2010Дата публікації

Сьогодні близько 18-00 стало відомо, що уряд підписав Меморандум з підприємцями, який стосується змін до існуючого варіанту Податкового кодексу, що їх завтра має запропонувати Президент до розгляду у Верховній Раді.

Справжні, вповноважені представники протестуючих, не брали сьогодні участь в жодних зустрічах з урядом. Підписантів ніхто не вповноважував на підписання меморандуму.

Очевидно, що все це робиться в рамках кампанії по заспокоюванню та зупинці акцій протесту.

Ввечері стали відомі імена "штейхбрехерів". Меморандум підписали чотири особи – президент і віце-президент асоціації “Укрринок” Олександр Назаренко та Володимир Левін, голова профспілки таксистів України Василь Попик - (Василь Попик був названий в повідомлені першоджерела помилково, на сайті mistovoli.org вже є вибачення) і голова профспілки роботодавців Одеси та області Борщенко (можливо Борщов).

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Маю ідею для людей з Майдануі підприємців країни:
Не треба розпорошуватись у вимогах. Звичайно, я є прихильником вимог по зміні системи вцілому. Але вважаю, що прийнятним для будь-кого в країні і на Майдані є гасло-вимога: ПОДАТКОВІ КАНІКУЛИ ДЛЯ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ НА 5 РОКІВ. Як і було обіцяно. І більше не варто нічого вимагати, система сама впаде.