В Росії розгортається грандіозний корупційний скандал

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1707 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 16/11/2010Дата публікації

Російський блогер Олексій Навальний знайшов і виклав на своєму ЖЖ (качайте, поки не закрили!) результати, які були отримані Рахунковою Палатою Росії після перевірки будівництва нафтопровода ВСТО ( Східна Сибір - Тихий Океан. Довжина - 4188 км. Призначений для транспортування нафти на Далекий Схід.

З ~420 млрд рублів, які були витрачені на будівництво, було вкрадено щонайменш 120 млрд!

Ці матеріали можна з упевенністю назвати підручником "Магічний розпил, або тисяча і один безкарний спосіб вкрасти гроші з бюджету"

Навальний фактично оголосив хрестовий похід проти російської політичної системи: він у своєму тексті запропонував методи боротьби з такими розкраданнями - а це пряма загроза путінам, мєдвєдєвим та ін.

Чи не вперше в руки трудящих потрапили автентичні докази корупції та економічних злочинів настільки гігантського масштабу.

Його допис вже зібрав рекордну кількість коментарів. Читачі пропонують свою допомогу і поради - одна з екзотичних, почати співпрацювати з сайтом WikiLeaks. Про безумця навіть написала Газета.ру

Що буде далі?

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Пророк Самуїл. А шо буде? Нічого не буде - Пізд*ц буде!!!

Народ прикалується в коментарях до статті про цей скандал: "Сєня Вайншток, ви случайно нє шахтьор? - Я нє случайно нє шахтьор, я ПРИНЦІПІАЛЬНО нє шахтьор". :)

Вайншток відпиляв собі від нафтопроводу 4 мільярди баксів - це тільки те, що відомо. За це отримав орден, був переведений на аналогічний розпил в Сочі, а потім звалив на Лазурний берег.