В Одесі міліціонери застосували тортури проти затриманих учасників маршу на честь УПА

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4171 Перегляди
  • 4 Коментарі
  • 15/10/2010Дата публікації

В Малиновському суді Одеси завершився розгляд справ по затриманих учора учасниках Маршу УПА. Сімом хлопцям суддя призначив штраф у 171 грн., дівчину – Катерину Оврамець оштрафовано на 225 грн.

Звільнені підтвердили, що всі вони піддавалися побиттю з боку міліціянтів як під час затримання, так і безпосередньо на допитах у райвідділі. У райвідділі всіх без виключення затриманих – незважаючи на їхній вік та стать – жорстоко били, в тому числі ногами, проти тих, хто відмовлявся підписувати протоколи допитів, застосовували електрошок.

Зокрема стало відомо, що участь у катуванні затриманих брав особисто начальник Малиновського РУВС Піщанський Микола Григорович. Також, саме він віддавав накази бити затриманих, коли ті відмовлялися підписувати фіктивні протоколи допитів.

Нагадаємо, що в Одесі вчора увечері було затримано близько 20 учасників маршу на честь УПА. Через те, що суд заборонив марш по заявленому маршруту, було вирішено пройти іншим - до СІЗО, де вже декілька місяців утримується знайомий учасників акції, Олексій Макаров . Коли колона була вже поруч з СІЗО під`їхало кілька автобусів міліції, і почали затримувати всіх учасників підряд. За повідомленнями інших учасників маошу, під час затримання міліціонери використали травматичну зброю.

Джерела: новини, блоги

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 4

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Є такий персонаж, ось тут знайшов (http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1093.4916.0) - в 2008 нагороджений орденом за бездоганну службу ІІІ ступеню.

... ПІЩАНСЬКОГО Миколу Григоровича - полковника міліції

Певно, ось така мерзота і є в мусорів критерієм бездоганної служби.

Говорити щось - товкти воду в ступі. Що нового в порівнянні зчека часів громадянської і пізніших? Вони битимуть і вбиватимуть, покизнову не загонять українців у підпілля. Чи вийде в них? Чи куплять ще на "фабрікі рабочім зємлю крєстьянам"? Чи стане в нихсили на черговий геноцид?