Заради 6 млрд. гривень Мінздоров"я послало Конституцію в ... далеко

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5339 Перегляди
  • 4 Коментарі
  • 10/09/2010Дата публікації

Погана новина: у спробі наздогнати побільше бюджетних коштів, МінОхорониЗдоров"я оголосило позавчора про тотальний обов"язковий медичний огляд, що є грубим порушенням конституційних прав людини.

Детальна аргументація, чому це є порушенням прав (якщо є такі, кому вона потрібна) - наведена в релізі УГСПЛ, що збирається судитися з чиновниками, у разі якщо Міністерство справедливості (МІн"юст) ухвалить указ Міністерства Щастя (Мінздоров"я).

Ціна питання відкривається у репліці керівника одного з департаментів МОЗ Зої Крушинської: 6 млрд. гривень

Хороша новина в тому, що демонстративно ігноруючи Конституційні права громадян - а приклади сиплються на нас з усіх боків: закон про затримання на 30 діб 11-річних дітей, для подальшого їх продажу батькам, лише один з найбільш яскравих прикладів - влада не просто позбавляється легітимності (після подій з створенням коаліції вона її втратила), а стрімко наближається до межі, коли валити її усіма можливими методами буде не просто обов"язком громадянина, а єдиним способом захиститися від її напівбезумних стрибків.

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 4

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Підтримую. Ми не корови чи кони. Кожна людина має право звертатися до лікаря добровільно у разі хвороби, а не бути "обстежена" примусово. Так вони ще примусову вакцінацію запровадять, що нею вже погрожували минулого року, - щоб шахраї з фармацевтичних компаній отримали мільярди за рахунок наших платників податків. А потім взагалі ще вимагатимуть платити за ті непотрібні нам "послуги", що їх ми не замовляли. В МОЗі забули, що вони не ветеринари (а мабуть, і справді ветеринари, тільки добре законспіровані?)))))). Краще б ліки хворим у лікарнях безкоштовно надавали, а не змушували купувати за свої кошти! Хворим треба лікуватись, а вони замість цього хочуть знущатися зі здорових. А на хворих потім, як завжди, "грошей немає"!

Однако, сегодня был комментарий Минздрава о том, что диспансеризация - дело добровольное.
Тем не менее, и раньше требовался медосмотр при приеме на работу, в аспирантуру, институт и т.д.
Где там Хельсинска спилка?

Вони реставрують совок по повній програмі. Наче й не було 19 років незалежності. Де ці люди взялися? Де вони були увесь цей час? Невже стільки років чекали, слушного моменту, щоб усе повернути на круги своя

Я на Вас удивляюсь о)))
Они были всюду. Они возмущались, как все было хорошо и все разрушили эти ... (болтуны, оранжевые, непрофессионалы, националисты, американские наймиты - подставляйте по вкусу).
Это все неслось отовсюду - из общественного транспорта, шустер-шоу, СМИ, форумов, носилось с воздухе все эти годы.
НаконецЮ оно материализовалось.