теги:

Гвалт! В Україні вкрали базу сертифікатів якості всіх продуктів

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 6833 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 17/08/2010Дата публікації

Перший заступник гендиректора "Українського науково-дослідного і навчального центру проблем стандартизації, сертифікації і якості" Сергій Доротич заявляє про знищення електронної бази даних сертифікації "УкрСЕПРО" - бази сертифікатів якості всіх продуктів

За його словами, 11 серпня невідомі зламали приміщення, де перебував сервер "УкрСЕПРО", і викрали його (!!! - що таке резервне копіювання, держустанови не знають - ред.).

Доротич зазначив, що викрадення бази даних збіглося зі звільненням Олега Поволоцького з посади голови Держкомітету з питань технічного регулювання й споживчої політики. На сервері зберігався реєстр сертифікатів, виданих за останні три роки.

Хоча можливо все це було зроблено для рядка, виділеного жирним:
"Якщо раніше система сертифікації проводилася в автоматичному режимі, що дозволяв проводити реєстрацію заявок відповідно до закладених в програмі "УкрНДНЦ" вимог, то тепер голова "УкрНДНЦ" (в.о. гендиректора Володимир Стулей) ухвалює рішення про видачу сертифікатів самостійно", - сказав Доротич.

До розсілдування вже долучилися вмільці з Служби безпеки України.

Зате ми нарешті зрозуміли, чому бази даних податкової, ДАІ та інша конфіденційна інформація з держорганів продаються за помірні гроші на ринках нашої батьківщини: у такий спосіб, ці поважні установи створюють собі бекапні копії. Такий собі аутсорсінг резервних копій, які знаходяться на руках у тисяч людей.

Це для того, щоб не стати такою ж жертвою повного маразму і кричущого непрофесіоналізму, якими стали працівники "УкрСЕПРО"

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Чудова, чудова фраза щодо діяльності Сулея :))! І як тут не згадати досвід Грузії де сертифікація продуктів, що вже мають сертифікат ЄС, наприклад, є непотрібною.
Певно, з таким підходом пан Сулей та величезна купа дармоїдів на додачу опинились би без роботи.

"кричущого непрофесіоналізму" - ця фраза мене порадувала. Автор вважає що в нашій країні є професіонали в держ. органах? Дикість знайти там професіонала. Та і якщо він там знайдеться, то він один і все-одно всі процеси ідуть через дупу, бо того професіонала ніхто не слухає, а якщо і слухає то не виконує те що він каже.

Насправді на 99,9% можна бути впевненим, що ніхто нічого не знищував. Просто екс-начальник придумав гарний інформпривід для наїзду на нове начальство. :-)