Доній може балотуватися по Тернопільщині

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2128 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 30/07/2012Дата публікації

Представник “Народної самооборони” в Тернополі заявив, що члени цієї партії: Олесь Доній, Юрій Стець та Юрій Гримчак можуть прийняти рішення балотуватися до Верховної ради України по мажоритарних округах Тернопільщини, повідомляє сайт Громадянської мережі “Опора” .

30 липня Олександр Смик, голова обласної організації партії “Народної самооборони”, повідомив, що не виключає такого варіанту розвитку подій, за якого його колеги по партії: Доній, Стець та Гримчак висуватимуться по деяких округах Тернопільщини. “Народна самооборона” може прийняти таке рішення у тому випадку, якщо опозиція представить не достатньо сильних кандидатів, і де, відповідно, існуватиме висока імовірність їхнього програшу кандидатам від влади. Спонукати до такого кроку може також той факт, що Юрій Стець та Юрій Гримчак, хоч і потрапили до партійного списку ВО “Батьківщина”, але їхні імена значаться, або у непрохідній частині списку, або ж тій частині, що якраз на межі (Юрій Гримчак - №91, Юрій Стець - №63). До речі, Олесь Доній взагалі у цьому списку не згадується, а Юрій Стець - родом з Тернопільщини.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!