Найкраще, що сталося з Києвом. Як виглядає зсередини «скандальний» театр на Подолі (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +4/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 15116 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 27/06/2017Дата публікації

Мінімалістичний дизайн, просунуте сценічне обладнання, раціонально використаний простір. Приміщення нового театру на Подолі, навколо якого взимку вирували пристрасті, сміливо претендує на звання одного з найкращих мистецьких просторів Києва та України.

Детально читайте в нашій новій статті

Коротка версія: з вулиці приміщення здається зовсім невеличким, але всередині є чимало простору.

Так виглядає вхід театру з Андріївського узвозу

Театр має найсучасніше обладнання. Звук поєднується і мікшується вже безпосередньо в залі, аби не заважати акторові на сцені. Світло не поступається звукові. Але є можливість повісити додаткове освітлення. Усі поверхні сцени зроблені з матеріалів та тканин, на які можна давати картинку з проектора — малий та великий екрани-декорації, куліси.

Звук мікшується безпосередньо в залі, аби не заважати акторові на сцені

Підлога сцени дерев’яна, але вона теж може «працювати» з проектором. На сцені є люки для димових установок і люки-провали (для раптового появлення і зникнення акторів зі сцени), мобільна поворотна сцена і дощова установка.

Мінімалістичний дизайн фойє

 

Детальніше читайте у нашій статті (там значно більше нових фотографій театру).

 
 

Оцінка статті на цей момент: +4/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Цей коментар вилучено автором.

Відверто дратують коментатори-критикани.

Насправді, це вдалий проект. Звісно, він надто високий, як для Узвозу. Але це вина не Дроздова (автора). Він взявся за цей об'єкт тоді, коли його "коробка" вже стояла і з якою довелося щось робити. Так що цей величезний об'єм, який висить на вулицею - це не його вина. Всі питання до тих, хто пропустив будівництво такої висотності на цій вулиці. "Зрада" відбулась саме тоді.

Ще декілька слів на рахунок попереднього варіанту театру. Він був псевдоісторичний, тобто, імітував історичні, дореволюційні стилі архітектури. ЮНЕСКО ж не рекомендує будувати такі речі в історичному середовищі. Навпаки, нові будівлі, поруч з історичними будівлями, мають бути в дусі сучасності. Таким чином досягають 2-х цілей:
1) нові будівлі контрастують з оточенням і, тим самим, підкреслюють його вік і стильові ознаки;
2) сучасні будівлі передають дух сучасності і, років через 50, ми будемо чітко бачити на одній вулиці різні епохи (так як у Львові чітко розрізняється австрійська і польська доба).