Росія проводить військові навчання в окупованому Криму

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 896 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/08/2016Дата публікації

Російські збройні сили проводять навчання на окупованому Кримському півострові із залученням наземних та військово-морських підрозділів.

«Підрозділи матеріально-технічного забезпечення розпочали відпрацювання практичних дій із матеріально-технічного забезпечення угруповання військ на морських і сухопутних полігонах Республіки Крим», – передає Радіо.Свобода із посиланням на російську інформаґенцію «РИА Новости», яка цитує слова заступника міністра оборони Росії Дмитра Булгакова.

Фото - джерело: Радіо.Собода

Минулого місяця Росія заявила про знешкодження в Криму диверсійної групи, яка нібито планувала теракти на півострові. Україна заперечує ці звинувачення.

Президент України Петро Порошенко 18 серпня попередив, що не виключає «повномасштабного російського вторгнення» і додав, що якщо ситуація на сході України і навколо Криму далі погіршуватиметься, Київ готовий до запровадження воєнного стану та мобілізації.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!