Як створюють «мурал»? Художники продовжують розмальовувати Київ

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 7094 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 05/11/2015Дата публікації

У центрі Києва, у дворі поблизу офісу ТЕКСТІВ на Великій Житомирській сьогодні іспанський художник почав ромальовувати глуху стіну шестиповерхового будинку. Це буде так званий «мурал», тобто картина на всю стіну. Автор — стріт-художник Октаві Арісаралава (Аріс). Робота над графіті триватиме близько 9 днів, поки відомо лише те, що на малюнку буде зображений робітник. Мурали в подібному стилі художник малював у Польщі та Литві.

Протягом останніх місяців у Києві з’явилося більше 20 муралів. Художник розповів Текстам, що не хоче, аби його малюнок був обтяжливим: «Зараз багато тиску, деякі мурали не всім подобаються. Тому я хочу спробувати намалювати це графіті, якщо воно сподобається людям, я буду малювати ще». Аріс пояснив, що використовує неагресивні неяскраві кольори, щоб малюнки краще сприймалися.

Аріс уперше в Україні, до цього він працював в США, Британії, Франції, Португалії, Туреччині, Бельгії та інших країнах світу. В доробку художника — десятки стріт-малюнків. Наразі ведеться відеозйомка, після завершення роботи над малюнком охочі зможуть побачити увесь процес створення графіті.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!