Войовничі «антифашисти» Партії регіонів напали на журналістів (+відео)

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2136 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 26/12/2012Дата публікації

На журналістів «Погляду з Одеси» на так званому «антифашистському мітингу», організованому Партією регіонів, напали бойовики, які здійснювали охорону заходу.

Напад стався, коли здоровані, що журналісти спілкуються з учасниками мітингу.

Один з бойовиків без пояснень спробував нишком зненацька вихопити з рук кореспондента Богдана Осинського відеокамеру, але йому це не вдалося. Потім бандит завдав кілька легких провокуючих ударів в область грудей і став вимагати посвідчення.

Бойовик також погрожував журналісту відвести його в машину «де з ним розберуться». Ніяких документів нападник не надав. Потім він намагався вдарити журналіста ногою (цей момент потрапив на відео).

У той же час, на редактора «Погляду з Одеси» Ігоря Столярова, котрий спробував зняти цей інцидент з боку, напав інший бойовик, що перешкодив зйомці.

Працівники міліції, присутні на мітингу, ніяк на інцидент не відреагували. Вони лише вимагали «стати в бік і знімати мітинг з відстані». Крім того, міліціонери зажадали якусь «заявку на зйомку мітингу».

Джерело.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!