Карл Броман. Організація даних у таблицях

  • 9280 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 14/08/2018Дата публікації

Програмне забезпечення для роботи з таблицями — популярний вибір для введення, зберігання, аналізу та візуалізації даних. Фокусуючись передусім на введенні та зберіганні даних, цей посібник дає практичні поради, як організувати дані у форматі таблиць таким чином, щоб уникнути помилок та зробити зручним процес аналізу.

Головні принципи: будьте послідовними, записуйте дати у форматі YYYY-MM-DD, не залишайте клітинки порожніми, в одній клітинці лишайте одне значення, створюйте прямокутні таблиці, створіть «словник даних», не включайте обчислення до файлів із сирими даними, не використовуйте колір шрифту та фон тексту, обирайте доречні назви для об’єктів у таблиці, робіть копії, використовуйте валідацію даних, щоб уникнути помилок, та зберігайте дані в текстовому форматі. 


Ключові слова: управління даними, організація даних, Microsoft Excel, таблиці (табличний формат даних).

Переклад з англійської: Олена Нікуліна, редагування: Олександр Оксимець, texty.org.ua

Оригінал: Karl Broman. Data Organization. Organizing Data in Spreadsheets

* * *

Про автора

Карл Броман є професором відділу біостатистики та медичної інформатики в Університеті Вісконсин-Медисон.

Карл є старшим та академічним редактором у наукових виданнях «Genetics» і «PeerJ», а також членом редакційної колегії «BMC Biology».

Серед наукових інтересів Карла Бромана — прикладна статистика у сферах генетики та геноміки, зокрема QTL-картографування. Карл розробляє спеціальне програмне забезпечення для інтерактивних візуалізацій великих обсягів генетичних даних на мові програмування R (R/qtl).

З прикладами робіт автора можна ознайомитись за посиланнями:
- для проектів на R
- для проектів на D3Зміст

 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!