"Беркут" потрібно розпустити і зліквідувати як злочинну організацію. Як СС, гестапо чи НКВД

Оцінка статті на цей момент: +0/-2
Читати Не читати Коментувати
  • 3216 Перегляди
  • 6 Коментарі
  • 18/02/2013Дата публікації

Спецпідрозділ "Беркут" має бути розпущений як інструмент державного терору проти мирних громадян України за регулярну участь в ганебних актах з придушення демократії в країні - перешкоджанні у проведенні мирних зібрань та їх розгоні, забезпеченні фальсифікацій результатів народного волевиявлення на парламентських виборах, а також побиття громадян, які постали проти незаконної забудови території чи руйнації історичних пам'яток.

Командири, які віддавали незаконні накази, спрямовані проти українського народу, мають понести кримінальну відповідальність. Її також повинні розділити і виявлені рядові бійці, котрі відзначилися у застосуванні сили проти мирного населення, зокрема завданні тілесних ушкоджень громадянам.

Всі інші, які виконуючи завідомо неправомірні накази, брали участь в акціях з обмеження конституційних прав українців, мають бути виявлені та звільнені з правоохоронних органів без права поновлення.

"Беркут" має бути зліквідований як символ терору, організованого владою бандюковичів проти українського мирного населення. Замість розформованого належить створити інший спецпідрозділ - із новою назвою, а головне - новими співробітниками.

Зрозуміло, що "Беркут" тут діє не сам по собі, і все це відбувається через те, що в країні влада така, починаючи з президента, але співробітники міліції чудово в курсі, що мають право не виконувати завідомо злочинних наказів. Отже, якщо мають хоч трішечки мізків і бодай краплину совісті, то повинні чітко орієнтуватися, для чого і проти кого їх використовують.

І якщо їм ніде ані трохи "не свербить", що їх кидають на придушення акції з захисту державної мови під Українським домом, якщо вони із задоволенням топчуться по синьо-жовтих національних прапорах чи у всеозброєнні озвіріло накидаються на жінок та сивочолих під виборчими дільницями або ж виступають на боці злочинних структур у сутичках з захисниками української спадщини в архітектурі, то вони заслуговують на те, аби кожному відповідати особисто за всією суворістю Закону.

Кати України і українців мають понести заслужене покарання. Бандитам у погонах - тюрми!

Оцінка статті на цей момент: +0/-2
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 6

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Ви на всі сто відсотків праві, пане Олексо.
А ще заздрю вам, що маєте змогу ілюструвати матеріал.
А вже перепробував усі можливості, запаморочив голову редакторові, а додати фото до матеріалу не в змозі.
З повапгою
Сергій Горицвіт

Хлопцям з Беркуту потрібно співчувати, щоб вони були на стороні народу. Цей допис відштовхує беркутівцям від людей, тому він на користь режиму. Взагалі істеричний тон характериний для автора більше допомагає режиму ніж шкодить.

"беркуту" співчувати? Тобто вони б'ють кийками протестувальників по головах, травлять газом, пакують в автозаки, а ми їм за це співчувати повинні? Ви нормальні? Як на мене, то ваша пропозиція куди шкідливіша і куди більше допомагає режимові, ніж мій, як ви написали, "істеричний тон". А яким він повнен бути? Лагідним? Ласкаво-улесливий для ворогів свободи, демократії та Української держави? Я повинен випрошувати і розшаркуватися перед ними, щоби вони не вчиняли протиправних дій? Ні, це не моє. Це ви так будете робити. Йдіть і пробуйте, будь ласка. Я ж, коли про щось пишу, то називаю речі своїми іменами. Якщо"Беркут" зараз проти держави, то з цим треба щось робити. Треба боротися. Настільки ж радикально і безкомпромісно, як вони б'ють до крові громадянських активістів та простих людей незважаючи на їхній вік та стать.

Коли буде день Х треба щоб Беркут перейшов на сторону народу. Бо нічого не вийде. Таврування Беркуту не сприяє цьому. Тавруйтеп итмх, хто віддав наказ

Такий "беркут" ніколи не перейде на бік народу. Він це неодноразово доводив. Для цього було безліч "днів х". І наступний нічим не відрізнятиметься від попередніх. Тільки лупцювати будуть сильніше і затятіше. Як востаннє. Не на життя, а на смерть. Пропонуєте мені таврувати тих, хто віддавав наказ? А хіба я цього не роблю? Прочитайте абзац мого допису про командирів. Але я хочу, щоби за свої негідні вчинки відповідали не лише ті, хто віддавав злочинні накази, але й ті, хто їх виконував. Щоби рядові бійці не були бездушними дебілами-костоломами, яких кидають на побиття свого народу. Щоби вони не чинили беззаконня, розуміючи що і їх очікує справедлива відплата. Всіх і кожного. Тому закликаю їх увімкнути залишки мізків та совісті, якщо такі є.

Апелюйте до розпорядників наказу. Солдати діють згідно наказів і армія на те і армія, що базується на чіткому виконнані цих наказів, це не дискусійний клуб, це не парламент з демагогами. Історія знає приклади з деморалізаці армії, і хто цими наслідками скористався...