Табачник і нюанс (ОБЕРЕЖНО - НЕПРИСТОЙНИЙ АНЕКДОТ)

Оцінка статті на цей момент: +4/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4121 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 16/11/2010Дата публікації

Видатний русофіл (а заодно і міністр освіти) сформулював чотири складові дружби з Росією, які він (чомусь) назвав черепахами.

"Мені здається, що наш спільний простір повинен варіюватися... на чотирьох черепахах: перше - взаємній толерантності, друге - на глибокому економічному прагматизмі, третє - на історично сформованому взаємному проникненні і на прагненні спільно отримати новітні технологічні, економічні досягнення всієї іншої частини світу", - сказав Табачник.

У зв'язку із третім пунктом - про "історичне взаємне проникнення" авторові цього блога згадався дуже старий, дуже непристойний але при цьому дуже філософський анекдот про Пєтьку і Чапаєва. Якось Пєтька питає у Чапаєва - Васілій Івановіч, а поясніть-но мені, що це таке - нюанс. Чапаєв: чекай, зараз поясню. Ану скидай штани і нагинайся.

Пєтька скидає штани, нагинається - і тут Васілій Іванович робить із ним те, що, згідно з показами БЮТівця Ляшка, він не дозволив зробити із собою своєму партнерові по гей-забавах. І каже: От дивись, Пєтька, в тебе хєр в жопі, і в мене хєр в жопі. Але є нюанс..."

В "історичному взаємопроникненні" Росії та України такий-от нюанс завжди мав місце. І Табачник, мабуть, правий - навряд чи втримається та російсько-українська дружба, яка так йому до впродоби, якщо Росія не зможе більше ставити Україну чи то "черепахою", чи то просто раком.

Оцінка статті на цей момент: +4/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Щодо анігдотів :).
Якось на Військово-історичному форумі після відомого відео з паном Ляшко, виникло питання чи не є геєм і пан Табачник. На що один з дописувачів відповів: "Звичайно, що він не гей". І на підтвердження своєї думки навів ось такий анекдот:
"Приходит мужик к врачу и говорит:
-Доктор, я гей.
-Ага, понятно.А где вы работаете?
Вы модельер?
-Да,нет.
-Вы художник?
-Нет.
-Может вы модель?
-Нет.
- А вы вообще человек творческий?
-Нет, я слесарь.
-А,так вы, батенька, не гей,вы п*дарас."