теги: київ, місто

Дорога на Осокорках. Ремонт зробили, тепер час вернути громаді "самозахват"

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3604 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 29/07/2013Дата публікації

У нас на Осокорках, там де дачі, місяць тому капітально відремонтували дорогу. І навіть (!) зробили пішохідні тротуари. Є ознаки, що зроблять освітлення, принаймні частково. Скажу чесно я в це не вірив. Ніхто не може сказати з чим це пов’язано, адже виборців тут мешкає мало, явно дорога не входить у передвиборчі пріоритети Попова. Найпопулярніша версія - поселився хтось впливовий, Але хто – народна молва мовчить. Але зробили не тільки дорогу, а й повторюся, - тротуар. Останній впливовому автомобілісту не потрібен.

Тепер Осокорки схожі на частину міста, а не трущоби. Люди гуляють, кудись ідуть, їздять на велосипедах. До ремонту поява пішохода на цій дорозі це зустріч з кармою.

Поки робили ремонт я розповідав усім кого підвозив: "Як класно, що роблять тротуари". Ремонт почали з тротуарів. На що народ (пішоходи), переважно відповідав: «І так дорога вузька, а вони замість розширити дорогу тротуари роблять». З чого легко робиться висновок, що люди свої прямі інтереси слабо усвідомлюють, дається взнаки радянська пропаганда, котра привчала приносити в жертву свої зручності ради чогось великого.

І ще одне спостереження. Власники придорожніх ділянок, абсолютно прості люди, позахоплювали по 2 -4 метри землі дороги. І як тільки почався ремонт декілька власників, які ще не перенесли свої паркани, моментально почали їх робити біля дороги, щоб не дай бог цю «вільну», як вони думають землю, не використали у громадських цілях.

В деяких місцях люди так близько винесли свої паркани до проїжджої частини, що автодорівці навіть не змогли зробити тротуар.

Моя мрія щоб усі паркани, які обгороджують самозахоплення над дорогами (цією і не тільки, над річками і озерами теж) одного чудового дня знесли важкою технікою, знесли з прибудовами.

Зверніть увагу, що фундамент нового забору на 2 - 3 метра далі від старого, який зроблений із "сіточки". Самозахват території над дорогою річ на Осокорках буденна.

Здається нездійсненним? Але я не вірив, що у нас буде тротуар, а він є.

Не знаю чи це вплинуло, але протягом року я регулярно писав на своєму ФБ і на сторінці у ФБ Стратегії розвитку Києва про цю колись жахливу дорогу, про відсутність тротуарів, постив фотки і посилався на лекцію екс-мера Боготи Пеньялоси, якого в Київ запросив Попов. І дорога з тротуарами є. Дякую всім хто причетний до її ремонту!

Тепер націлюємося на паркани.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!