З громадськістю рахуються до того часу, поки в парламенті є опозиція

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3513 Перегляди
  • 8 Коментарі
  • 17/12/2010Дата публікації

"Коли вбивають лисицю заєць плаче", - каже китайська приказка. Логіка проста: наступним буде заєць. Влада показово йде на поступки громадськості (як з узгодженим закнопроектом про інформацію, чи ветуванням податкового кодексу), міліція вибачається перед журналіставми до того часу поки в парламенті є опозиція.

Тільки її не стане, розмова буде іншою: журналіста затримує "Беркут", а далі його ніхто більше не бачить. Кроком до тако світлого майбутнього буде "посадка" Тимошенко.

Громадськість не представляє загрози для Регіонів, тому що вона не може забрати у них владу, адже за неї не можливо проголосувати в бюлетені. Вони бачать загрозу в опозиції, котра теоретично може виграти вибори (наразі це БЮТ), і мочать її усіма доступними методами.

Тому принципово важлива співпраця політичної опозиції і громадських активістів.

Інша справа, що опозиція в особі БЮТу поводить себе настільки безприниципно, що співпрацювати з нею вкрай важко. Останній приклад - протести підприємців. Замість того аби співпрацювати з підприємцями політики намагалися їх використати.

Громадськості варто перебороти зневагу до політиків, а опозиціним політикам нарешті навчитися поступати з людьми по людськи без брехні і маніпуляцій.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 8

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

А хто її мочить? Я пишу, що громадським організаціям треба співпрацювати з опозицією, а товони думають, що самі можуть Яника перемогти. Ну і Юлі треба змінитися.

Не треба їй мінятися. Це старі комуністи і нові соціалісти вигинаються кожні вибори, щоб до влади повернутися.

Юля має свої підходи та ідеологічні засади. Чого їй вештатися по ідеологічним нішам інших?

Якби хоч щось мала - була б президентом.

Особисто мені не подобається, що нав'язується думка: "Опозиція = БЮТ". :-/

С чем следует согласиться - это с тем, что Оппозиция должна быть!
Или как говорил Вождь "У меня нет для вас другой оппозиции".
Что следует добавить - нет ничего ужасней, чем продолжение борьбы Янукович-Тимошенко в нашем полтикуме. Эта борьба бесперспективна, она не дает обществу прогресса ни при одном из возможных раскладов.
С чем нельзя согласиться, это с утверждением, что БЮТ мождет прийти к власти, а общественность не представляет угрозы. Явный испуг власти 26.11, когда они увидели на улицах неорганизованный партиями народ, показал, кого власть действительно боится. А БЮТ к власти без общественности прийти не сможет.
И вывод. Общественности стоит побеспокоиться о появлении другой ооппозиции, если она хочет каких-то перспектив.

Я ніколи не був прихильником БЮТу, згоден, що громадськість має подбати про створення іншої опозиції, яа б могла потіснити владу. Як на мене багато громадських діячів і журналістів із запалом протестуюь проти дій влади, але зовсім не думають про те, як цю владу посунути. А на її місце може прийти тільки той чіє прізвище вказане в бюлетені для гоосування.

Ну і якаб не була погана БЮТозиція якщо її не стане свобод у країні буде менше

Не думаю, що суспільство має перейматися темами псевдоопозиції. Маємо лише відстоювати право Тимошенко на справедливу оцінку її дій. Вони однаково домовляться, якщо ПР відчує силу народу за БЮТ. ВАМ ЦЕ ТРЕБА???
А громадяни мають активно працювати в напрямку поширення ідей і цінностей громадянського суспільста, щоб формувати попит на цивілізовану політику і опозицію.
Почнемо бігати за Юлькою - серіал буде нескінченим.
Врешті, грошей дасть - відкупиться.