Українські інтелектуали мислять антинауково. Повертаючись до "противсіхів"

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3077 Перегляди
  • 7 Коментарі
  • 13/11/2010Дата публікації

Потрапив до рук один укранський журнал, відкриваю, а там і досі таврують "противсіхів". Здивував не журнал, а автор - Пахльовська. На форумах теж можна зустріти персонажів, котрі й досі розпікають праведним гнівом цих противсіхів.

Якщо до тих, хто пише в неті, претензій не може бути апріорі, то інтелектуалам потрібне лікування. Вони живуть у вигаданому світі і воюють з химерами. Їх світосприйняття підкреслено антинаукове, містичне - вони не помічають цифр. Якби це було не так, то вони б проаналізували, як голосували різні виборці, а потім вже писали свої статті.

Сувора правд життя полягає в тому, що скільки б не говорила Забужко, до її думки ніхто не прислухався (в електорально значимому маштабі), так само, як і до слів Ющенка. "Національно свідомі", за вийнятком невеликої групи, яка зараз ходить на мітинги протесту, голосували за Тимошенко.

Реальні (знов таки в електоральному плані) "противсіхи" - це люди, які не знають, що серед українських інтелектуалів точаться якісь дискусії, навряд чи здогадуються про існування Забужко, і в них алергія на Ющенка.

Крім киян, це мешканці Дніпропетровська, Харкова, Запоріжжя, у першому турі вони голосували за Тігіпка. Класний аналіз зробив електральний георгаф із США Кірєєв, всім, хто й досі маструбує на тему противсіхів читати обовязково.

Карта голосування "противсіхів", найбільше їх було у містах, які підтримали Тігіпка.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 7

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Це вже й не цікаво. Хоча пани типу Кузьо і дотепер чи не в кожному дописі ганьблять противсіхів.
І ніхто з інтелектуалів не думає про те, що противсіхи позбавлені можливості впливати на владу в країні. Це - не є демократичним. А чому б не ввести якийсь бар'єр від загальної кількості виборців, щоб бути обраним? Так ні, бо Тимошенко також не була б обрана.
От в нашому місці ПР і міський голова мають більшість в 60 відсотків в міськраді, набравши 19 відсотків загальної кількості виборців. Бо на вибори прийшло 32-35 процентів...

Цей коментар вилучено автором.

Так ведь если считать интеллектуалами Кузьо, Медведева и прочих PR-щиков БЮТа, то автор, конечною прав, только объяснять им что-то бесполезно.
Они в 2005-м выработали тактику валить Ющенко, надеясь забрать весь его электорат. В 2010 выяснилось, что не удалось. А креатива на новую тактику нет. Повторяют то, что привыкли за 5 лет, хоть это сегодня и бессмысленно.

Мене здивували не вони, з ними все ясно. Пахльвська, дочка Ліни Костенко, працює в якомусь університеті в Римі в джинсі помічена не була. Я відкриваю статтю, думаю щось розумне, а вона про противсіхів. Клініка. Хоча там може бути і особистий момент - Забужко і Костенко закляті "подружки".

Спасибо, буду знать.
Хотя не понимаю, что делить Костенко и Забужко. Они - люди разных поколений.

Не думаю, що вже там і особисте, хоча Забужко часто дуже жорстка у висловлюваннях і в якихось речах для неї компроміси неможливі.
Проте в мене викликає невдоволення, коли нам за кордоном моделюють життя. Той - з Канади, ця - з Італії. При цьому, ніхто з них в Україні не жив.
Я розумію, коли діаспора радить нам, чи спілкується з приводу засадничих питань. Але впарювати нам якогось провідника... А ви, пахльовські-кузьо працювали в легальній економіці за прем'єрства Тимошенко? А ви бачили політичну сваволю?

А "один укранський журнал" - це не "Український тиждень" часом? :-)