В Україні оголошено «Бойкот російського кіно»

Оцінка статті на цей момент: +9/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5152 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 23/09/2014Дата публікації

Представники громадянського руху «Відсіч» запустили ініціативу «Бойкот російського кіно». Метою є зменшення обсягу російського інформаційного продукту в Україні.

Як розповідають засновники, нова ініціатива - частина бойкоту російських товарів та послуг. За їхніми словами, бойкот кіно є «чи не найважливішим», оскільки впливає на свідомість людей.

«Цей контент переважно дуже низької якості та дуже часто містить ворожу російську пропаганду, - кажуть представники ініціативи. – Ми переконані, що засилля російських фільмів, серіалів і телепередач в Україні є цілеспрямованою російською інформаційною експансією, яку Росія розпочала давно, щоб утримати Україну в російському інформаційно-культурному полі та нав’язати українцям відповідні «цінності».

Україна нарешті має створити власний інформаційно-культурний простір, вважають активісти.

Одним із сегментів їх роботи у цьому напрямку є моніторинг програм телеканалів та репертуарів кінотеатрів, виявлення ворожої пропаганди в російських фільмах. Один із активістів руху є членом Експертної комісії з питань розповсюдження та демонстрування фільмів при Держкіно.

«Щоб продемонструвати масштаби проблеми, ми почали моніторити основні українські телеканали, - кажуть активісти, - Результати приголомшили нас самих. Виявилося, що деякі канали інколи демонструють понад 15 годин російського контенту на день».

Члени руху вважають, що в Україні слід запровадити квоти на теле- кінопродукцію з інших країн і поступово ці квоти зменшувати, а також запровадити квоти на українську продукцію і поступово їх збільшувати.

Оцінка статті на цей момент: +9/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Особисто я ЗА таку ідею! Але як завжди такі ініціативи захлинуться та погаснуть. Якось слабо мені віриться, що телеканали ось так за власної ініціативи після публікації цієї статті будуть зменшувати показ РУінформації по ТВ. Або що державні органи які контролюють цей контент не відкадуть в довгий ящик таку ініціативу в дооооовгій бюрократичній процедурі.

Відсіч вже веде кампанію Бойкот російських товарів понад рік (почалася 15 вересня 2013 року). І кампанія зараз досі в розгарі. Так само буде і тут. Але краще не скаржитися, а допомагати ;)