теги: музика

Візуалізація про нову українську музику

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2728 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 27/02/2019Дата публікації

На сторінці з цим проектом ви можете не лише подивитися, що за альбоми виходили протягом 2018 року, - але й послухати зразки музики!

Збір даних: Радіо Аристократи, візуалізація даних: Тексти

Щоб подивитися інтерактивну візуалізацію, на якій показана українська музика, випущена минулого року, і прослухати пісні з деяких альбомів, клікайте сюди

У 2018-му більшість артистів співала українською (ура!) Таких альбомів є 74, ще в 52-х можна почути гарну (щоправда, часом і жахливу) англійську. В 46 альбомах виконавці передавали свої послання світу суто музикою, без слів, а в 39 – є переплетення англійської, російської, французької та української. Найменше альбомів – 31 – суто російськомовні. Ще одна перемога: для Сергія Бабкіна та гуртів KID-S і Fontaliza торішні альбоми стали першими україномовними за всю кар’єру артистів.

Щоб подивитися інтерактивну візуалізацію, на якій показана українська музика, випущена минулого року, і прослухати деякі альбоми, клікайте сюди

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!