теги: datavis, річки

«Чиста вода»: Інтерактивна карта забруднення річок

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 6669 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 09/07/2018Дата публікації

На онлайн-карті "Чиста вода"Агенції журналістики даних і Державного агентства водних ресурсів відображені найбільші річкові басейни України та вказаний рівень забрудненості в них.

Інтерактивна карта містить дані про понад 400 пунктів контролю якості води. З цих місць працівники
Держводагентства забирають воду для аналізів й перевіряють її за 16-ма критеріями (у переліку – як корисні, так і шкідливі сполуки). Якщо забруднення у певному басейні перевищує норму, про це сигналізують спеціальні позначки на карті.

Можна оцінити рівень засміченості за конкретними речовинами, та відстежити, як змінювалася концентрація шкідливих речовин у водоймах упродовж останніх п’яти років.

На карті також позначені підприємства, які, за даними Державного агентства водних ресурсів, завдають найбільше шкоди водоймам у регіонах. Інструмент дозволяє визначити об’єм забрудненої води, який скидає у річки кожне підприємство. Завдяки апплікації можна оцінити стан води поблизу дому або роботи. Активісти ж отримали хороший інструмент впливу на відповідальних осіб.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!