Ціни на вживані автомобілі, веб-аплікація

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4084 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 02/11/2016Дата публікації

Скористайтеся інтерактивною візуалізацію, щоб оцінити ваше авто, плюс - долучіться до народної української гри "Знайди хабарника"!

За допомогою нашої аплікації можна швидко знайти приблизну ціну для більшості популярних марок автомобілів. Графік покаже вам залежність ціни від віку машини.

Ціни змодельовані за допомогою даних декількох сотень тисяч оголошень на продаж, які ми відскрейпили в інтернеті - тому, використовуйте їх обережно: вони можуть бути неточними (і трохи вищими, ніж реальна ціна угод - все ж таки це оголошення)

Однак, мета цієї аплікації не лише давати приблизну вартість автомобілів. Ми закликаємо вас, наших читачів, допомогти нам зібрати інформацію що допоможе шукати хабарників.

Для того, щоб оцінити чи відповідає автопарк посадовця його доходам, бажано знати співвідношення між рівнем доходів та вартістю авто у звичайних громадян.

Для цього, ми дуже просимо надіслати нам два числа (за допомогою форми, що знаходиться на сторінці з цінами) - ваш приблизний дохід за місяць та вартість вашого авто. Велика точність не потрібна, достатньо приблизної оцінки. Така інформація дозволить створити більш точні методи пошуку хабарників за даними з декларацій.

Скористатися аплікацією можна тут: http://apps.texty.org.ua
Свої пропозиції пишіть на texty.org.ua @ gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!