Гуру інформаційного дизайну Альберто Каїро використав приклади робіт ТЕКСТІВ у своїй статті

Оцінка статті на цей момент: +7/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5591 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 30/08/2013Дата публікації

Інтерактивні проекти від нашого сайту отримали високу оцінку від одного із найбільш авторитетних світових фахівців з інформаційної графіки.

На сайті видавництва Peachpit (частина компанії Pearson, куди входять Financial Times Group, the Penguin Group and Pearson Education), Альберто Каїро (один із світових гуру з інформаційної графіки) намагається відповісти на питання, у який спосіб суспільство - в умовах поступового зменшення впливу "Великих медія" - може інформувати себе про важливі теми. Він ставить питання, чи подібну задачу зможе виконати нове покоління невеликих та креативних команд з візуальної комунікації, і в якості ілюстрації використовує проекти від Текстів.

Альберто Каїро на цей час є професором в університеті Майамі та одним із найбільш відомих викладачів у галузі інформаційного дизайну, журналістиці даних та суміжних дисциплін та автором книги "The Functional Art: An Introduction to Information Graphics and Visualization"

Каїро серед іншого, створив підрозділ інтерактивної графіки у іспанському виданні Ель Мундо в 2000 році. З 2001 по 2005 роки його команда отримувала найвищі нагороди у галузі інфографіки Malofiej та "Society for News Design (SND) infographics international awards" більше разів, ніж будь який інший колектив у світі.

один із останніх проектів від Текстів - рейтинг шкіл

Оцінка статті на цей момент: +7/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!